.

Ryże

Dodają energii i sprawiają, iż czujemy się najedzeni na długo po ich spożyciu. W naszej ofercie znajdują się różne gatunki ryżu, które różnią się od siebie kolorem, smakiem, kształtem, składnikami odżywczymi. Stanowią one idealne źródło energii ze względu na dużą zawartość węglowodanów złożonych. Bogate są również w witaminy
z grupy B i E. Białko ryżu składa się z aminokwasów egzogennych, co jet bardzo cenną właściwością dla organizmu ze względu na to, iż sam nie jest w stanie ich wytworzyć. Ze względu na to, że ryż jest długo trawiony przez organizm uwalnia go od uczucia głodu.
Ryż nie zawiera glutenu, dlatego stanowi doskonałe źródło energii, witamin, substancji mineralnych dla osób chorych na celiakię oraz będących na diecie bezglutenowej.


Kasze

Są bogate w błonnik, składniki mineralne, witaminy, które czynią ją doskonałym produktem pod względem odżywczym dla naszego organizmu. Wynika to z tego, że kasza jest produktem z pełnego ziarna, czyli najcenniejsza łuska i zarodek pozostają nienaruszone. Kolejną zaletą kaszy jest to, iż jest produktem z pełnego ziarna. Zawiera witaminy z grupy B, żelazo, magnez, potas i błonnik pokarmowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl